Iwonicz Zdrój - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy

Iwonicz Zdrój

Położony jest w południowo-wschodniej części Polski w województwie podkarpackim. Oddalony 80 km od Rzeszowai 16 km od Krosna. Geograficznie Iwonicz leży w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku na wysokości 380-450 m n.p.m. Na jego atrakcyjność wpływa przede wszystkim malownicze położenie wśród wzniesień porośniętych zielonymi lasami jodłowo - bukowymi,
bogate złoża wód leczniczych oraz klimat o potwierdzonych właściwościach leczniczych.

Wszystkie ośrodki posiadają windę!


Sanatorium Uzdrowiskowe "EXCELSIOR"

Posiada 230 miejsc w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z pełnym i niepełnym węzłem sanitarnym. Na każdej kondygnacji są łazienki z natryskami i w.c. Wszystkie łazienki i w.c. w szpitalu przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajduje się jadalnia, świetlica, kawiarenka i biblioteka. Na pierwszym półpiętrze usytuowana jest kaplica. W szpitalu funkcjonują oddziały: neurologiczny, ortopedyczny, reumatologiczny i dział zabiegowy. Na każdym oddziale jest gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska z gabinetem zabiegowym. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z mini pralni.

Profil leczenia:
dyskuncja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich.


OR/24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.


Sanatorium Uzdrowiskowe "STARE ŁAZIENKI"


Posiada 55 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio i telefon. Do dyspozycji gości przeznaczony jest pokój dzienny i świetlica. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę.

Profil leczenia:
dyskuncja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, choroby przemiany materii, układu moczowo-płciowego, pokarmowego, ze schorzeniami układu oddechowego, z alergią, kobiety po mastektomii.


OR/24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.


Sanatorium Uzdrowiskowe "POD JODŁĄ"

Sanatorium - "Pod Jodłą" - posiada 85 miejsc w 50 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT, radio i lodówkę. Sanatorium ma na miejscu stołówkę, salę bankietową. Istnieje możliwość skorzystania z mini pralni. Obiekt wyposażony jest w dostęp do sieci Internet Wi-Fi, posiada windę.

Profil leczenia:
dyskuncja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, choroby przemiany materii, układu moczowo-płciowego, pokarmowego, ze schorzeniami układu oddechowego, z alergią, kobiety po mastektomii.

OR/24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.


Sanatorium Uzdrowiskowe NR IV

Posiada 39 miejsc w 15 pokojach 2,3 i 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV-SAT, radio, telefon i dostep dosieci Internet Wi-Fi. Sanatorium ma na miejscu jadalnię, gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Dla gości dostępny jest parking.
Sanatorium nr IV usytuowane jest w budynku Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego, gdzie mieści się również baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia). Obiekt posiada windy.

Profil leczenia:
dysfunkcja narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wóżkach inwalidzkich, dysfunkcja narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysfunkcj narządu słuchu, upośledzenie umysłowe, padaczka, schorzenia układu krążenia, choroby neurologiczne, przemiany materii, układu pokarmowego, wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, ze schorzeniami reumatycznymi, układu oddechowego, z alergią, z zaburzeniami głosu i mowy, kobiety po mastektomii.

OR/24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.


Cena pobytu obejmuje:
- zakwaterowanie – 14 noclegów,
- całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie),
- opiekę lekarsko-pielęgniarską,
- 3 zabiegi dziennie wg ordynacji lekarskiej (od poniedziałku do soboty),
- 2 x seans w jaskini solnej z muzykoterapią,
- 2 x „pachnący relaks” – seans w gabinecie aromaterapii,
- bezpłatną kurację pitną w Pijalni Wód Mineralnych,
- 1 x prozdrowotne zajęcia edukacyjne,
- zwiedzanie Iwonicza-Zdroju z przewodnikiem,
- spacer przyrodniczy szlakami Iwonicza-Zdroju z przewodnikiem


Opłatę klimatyczną należy uiścić gotówką w miejscu zakwaterowania. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego