Świnoujście - Korab - Stefanka

Przejdź do treści

Menu główne:

Polecamy

Świnoujście

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Chociaż leży w krainie 44 wysp, to zamieszkane są trzy z nich: Uznam, Wolin i Karsibór. Oddzielona jest od stałego lądu cieśniną Dziwną, która tworzy rozlewiska Zatok Cichej i Madejskiej, Zalewu Kamieńskiego i Jeziora Wrzosowskiego.

OŚRODEK REHABILITACYJNO-SANATORYJNY „KORAB”

położony jest przy promenadzie około 100m do głównego zejścia na plażę, 300m do Muszli Koncertowej. Ośrodek posiada do dyspozycji gości: rowery, kijki, gabinety zabiegowe, gabinet lekarski, salkę rehabilitacyjną, świetlicę, stołówkę, windę, parking bezpłatny.


OR 24/0017/16 ważne do 21.09.2019 r.
OD/32/0017/16 ważne do 2019 r.

Rehabilitacja:

Diadynamik, galwanizacja, jonoforezy lekowe i jonoforezy, ultradźwięki, sollux, magnetoterapia, masaż wibracyjny, gimnastyka zbiorowa i indywidualna, krioterapia punktowa, masaż leczniczy, inhalacja solankowa, lampa polaryzacyjna, bio-v, laser.
Ośrodek specjalizuje się w schorzeniach:

Kobiety po mastektomii, alergie, celiakia, choroby dermatologiczne, choroby neurologiczne, układu pokarmowego, choroby wymagające leczenia dietami eliminacyjnymi, schorzenia endokrynologiczne, laryngologiczne, przewlekłe choroby wątroby, przewlekłe zapalenie trzustki, zaburzenia głosu i mowy, zespół Downa, schorzenia metaboliczne.
Cena zawiera:
- 14 noclegów z pełnym wyżywieniem
- 3 zabiegi rehabilitacyjne dziennie
- Opieka lekarska i pielęgniarska
- Spacery z kijkami Nordic Walking
- Wycieczki piesze i rowerowe
- 2 wieczorki taneczne
- Imprezy oświatowo-kulturalne
Dopłaty:
- Zakwaterowanie do pokoju 1 os. 300 zł
- Zakwaterowanie do pokoju „+” (bez balkonu) 50zł od osoby
- Zakwaterowanie do pokoju z balkonem 100 zł od osoby
- osoby nie posiadające grupy inwalidzkiej (stopnia niepełnosprawności) w okresie od 09.04-19.09.14 dopłata 100 zł od osoby, w pozostałym okresie pobyt bez dopłaty
- parkowanie samochodu 100 zł za cały turnus (ilość miejsc ograniczona
rezerwacja telefoniczna)

- opłata klimatyczna płatna na miejscu

Turnus rozpoczyna się śniadaniem, a kończy kolacją. Noc poprzedzająca dzień rozpoczęcia turnusu - bezpłatna. Nocleg po turnusie 30 zł od osoby, a w sezonie 50 zł od osoby (sezon 22.06.2016r. do 26.08.2015r.) Nie udziela się ekwiwalentu w formie „suchego prowiantu” za niewykorzystane świadczenia żywnościowe.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego